• 1500 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Başla
Tüm Kategoriler
Sepet 0
Sepette ürün yok.

Al Al Kıbrıs E-Ticaret Sitesi Üyelik Sözleşmesi

1. Taraflar

Bu Sözleşme, www.alalkibris.com web sitesine üye olan, bundan sonra "Üye" olarak anılacak olan şahıs veya tüzel kişilik ile "Al Al Kıbrıs" arasında aşağıda belirtilen şartlar doğrultusunda düzenlenmiştir.

2. Sözleşmenin Konusu

2.1. "Al Al Kıbrıs", www.alalkibris.com web sitesini işleten ve bu web sitesi üzerinden ürün ve hizmet satışı gerçekleştiren bir e-ticaret şirketidir.

2.2. Bu sözleşmenin konusu, "Üye"nin www.alalkibris.com web sitesine üyelik başvurusu yapması ve "Al Al Kıbrıs" tarafından kabul edilmesi durumunda, "Üye"nin www.alalkibris.com web sitesi üzerinden sağlanan hizmetlerden yararlanma koşullarını belirlemektir.

3. Üyelik Başvurusu ve Kabul

3.1. www.alalkibris.com web sitesine üye olmak isteyen kişiler, site üzerinde bulunan üyelik formunu doldurarak başvuruda bulunurlar.

3.2. Üyelik başvurusu, başvuruyu yapan kişinin sağladığı bilgilerin doğruluğu ve geçerliliği "Al Al Kıbrıs" tarafından değerlendirildikten sonra kabul edilir veya reddedilir.

3.3. Üyeliği kabul edilen kişilere, belirtilen iletişim bilgileri üzerinden bilgilendirme yapılır.

4. Üye Hakları ve Sorumlulukları

4.1. "Üye", www.alalkibris.com web sitesine üye olarak, kişisel bilgilerini güncel tutmayı ve doğru bilgiler sağlamayı taahhüt eder.

4.2. "Üye", www.alalkibris.com web sitesini yalnızca yasalara uygun şekilde kullanmayı kabul eder.

4.3. "Üye", www.alalkibris.com web sitesini kullanarak gerçekleştirdiği her türlü işlem ve faaliyetten bizzat sorumludur.

4.4. "Üye", www.alalkibris.com web sitesini kötüye kullanmamayı, başka kullanıcılara zarar vermemeyi ve sitenin güvenliğini tehlikeye atacak davranışlardan kaçınmayı taahhüt eder.

5. Gizlilik ve Güvenlik

"Üye"nin kişisel bilgileri, "Al Al Kıbrıs" gizlilik politikasına uygun olarak işlenir. "Al Al Kıbrıs", "Üye"nin kişisel bilgilerini güvenli bir şekilde saklar ve üçüncü taraflarla paylaşmaz.

6. İptal ve Sonlandırma

6.1. "Üye", istediği zaman üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

6.2. "Al Al Kıbrıs" ise, "Üye"nin sözleşme şartlarına uymaması durumunda veya kötü niyetli kullanım tespit edildiğinde, üyeliği sonlandırma hakkını saklı tutar.

7. Değişiklikler ve Güncellemeler

"Al Al Kıbrıs", bu sözleşmede değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler, www.alalkibris.com web sitesinde yayınlandıktan sonra geçerlilik kazanır.

8. İletişim

Taraflar arasındaki iletişim, www.alalkibris.com web sitesinde belirtilen iletişim bilgileri aracılığıyla sağlanır.

Bu sözleşme, taraflar arasında www.alalkibris.com web sitesinin kullanımına ilişkin kuralları ve şartları belirler. "Üye", www.alalkibris.com web sitesine üye olarak, bu sözleşmenin hükümlerini kabul etmiş sayılır.

icon

E-Bültenimize Abone Olun!

Kampanyalardan ilk siz haberdar olun.